Hakkımızda

HİKAYEMİZ

Sadece sevmekle başladı her şey…

Doğu kültürünü bir çok insanın, yörelerin ve törelerin bildiği gibi yemeklerimizin lezzetini çok kez tescil almıştır. Annelermizden görerek başlayarak bu güne kadar olan yemek ihtiyaçlarımız da hep seçici olmakla başladık bir gün bir seyahat de damak tadımıza göre yiyecek bir yemek bulamamak la işin enteresan yanı bauda gittiğimiz restaurantın sahibi ile tanışarak mutfağa girmemizle beraber bu sevme aşkı burada başladı kendi yemeğimizi kendimiz hazırlayıp kendimiz pişirerek oturup bir güzel iş yeri işletmecileriyle yedik. İşin uzmanı olabileceğim insanlar tarafından çok fazla dile gelince ister istemez akıllarda bir fırtına döngüsü oluşuyor insan da yemeklerimizi yiyip kalkıp yolculuğumuza devam ederken yol boyunca hafızamızda kalan sözler ve damağımıza ve kendimize olan güvenimizle neden olmasın dedik.

Tabı iş bununla kalmadı alt yapı, yer mekan ve hazırda da sermayemiz yoktu ne yapabiliriz düşüncesiyle yurt dışı ve yurt içi gezilerimizde çok kez görüp ilgi odağı olan karavan tarzı salaş ortamlar dikkatimizi çekerdi hızlı bir araştırma yaparak küçük bir ahşap bungalov tarzı taşınabilir bir karavan bulup ise başladık ilk etapta kendi yaptığımız kasap köfte ve kasap sucuklarımızı ekmek arası satışımızla Şanlıurfa halkının vazgeçilmez lezzeti haline geldik. İş yerimize gelen müşterilerimizin hepsi tıpkı bizim gibi seçici ve kaliteli lezzet arayan ve damak tadına düşkün insan kitlesi oldu. Ürünlerimizin kalitesi Şanlıurfa dan İstanbul’a kadar ulaştı. Dönemim Değerli büyük şehir belediye başkanımız Kadir TOPBAŞ’a kadar devamlı gönderimlerimiz oluyordu.

Saygı değer müşterilerimiz sürekli iş yerimizi büyütmemizi kalitemizi tün dünya’ya duyurmamızda ısrarcı oldular bizde onların talepleri doğrultusunda daha çok kitleye ulaşmak için kolları sıvayıp çekirdek bir sucuk köfte imalat tesisi kurduk.  Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi “yola devam” diyerek bismillah ile işe başladık.

Hedefimiz imalattan halka toptan ve perakende satıştan ailecek oturulup lezzeti yemekler yemek için ferah ortamlara kadar hizmetlerimizi geliştirmeyi planlayarak adım, adım ilerleme çabasındayız. Amaç Para kazanmaktan önce kalite standartlarına uygun koşullarda helal ürün üretimi yapmak ve müşterilerimize ulaştırmaktır.